Eesti

KäändelõppRedigeeri

-na

  1. oleva käände (essiivi) lõpp


AbaknoniRedigeeri

JärelliideRedigeeri

-na

  1. tema, ta, selle


HavaiRedigeeri

Järelliide (1)Redigeeri

-na

  1. Kasutatakse substantiveerimiseks.

MärkusRedigeeri

Mõnikord tüve pikk täishäälik lüheneb.

SõnadRedigeeri

PäritoluRedigeeri

Alg-Polüneesia *-nga.

Järelliide (2)Redigeeri

-na

  1. harv: Esineb passiivi/imperatiivi järelliitena. '

SõnadRedigeeri

PäritoluRedigeeri

Alg-Polüneesia *-na.

Järelliide (3)Redigeeri

  1. Tema oma.

SõnadRedigeeri

PäritoluRedigeeri

Alg-Polüneesia *-na.